Göğüs Büyütme Ameliyatı Fiyatları
ANA SAYFA 9 Meme Büyütme 9 Göğüs Büyütme Ameliyatı Fiyatları

Göğüs büyütme ameliyatı fiyatları hakkında sabit bir ücretlendirme yoktur hastanın durumuna ve plastik cerrahın önerisi veya seçmiş olduğuğu silikon şekline göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir doğru tanı ve fiyatlandırma için muayene olmanız gerekmektedir.

Silikon protezle yapılan göğüs büyütme ameliyatı, en çok gerçekleştirilen estetik operasyonlarının en başında gelir. Küçük meme problemleri silikon meme protezi ameliyatlarıyla çözüme kavuşturulabilir.

Birçok meme silikon protezleri bulunur. Bu protezler göğüs dokusunun altına ya da bu dokunun altında bulunan kaslara yerleştirilir. Kas altına yerleştirme yöntemi en güvenilir yöntemdir. Bu kaslara giriş yerleri vardır. Her bir girişin olumlu olumsuz yönleri vardır. Doktor muayenesinden sonra kendi deneyimine,  hem de hastaya en uygun giriş bölgesi seçilerek operasyon gerçekleştirilir. Bu giriş bölgeleri meme başı, koltuk altı ve meme katlantı çizgisidir.

Bazı kliniklerde bulunan üç boyutlu cihazlarla protezin göğüs büyütme operasyon sonrasında nasıl görülebileceğine bakıla bilinmektedir. karar verilmesine yardımcı olabilecek detaylardandır. Hastaya uygun protezler anlatılarak birlikte karar verilmesi en uygunudur. Bazı uzmanlar bu operasyonda daha çok meme katlantı çizgisinden girmeyi tercih etmektedirler. Bunun nedeni buradan direk kas altına girilebilir ve kas dokusuna rahat bir işlem gerçekleştirilebilir. Meme ve meme başı sinirine bir zarar verme olasılığı da büyük oranda azalacaktır.

Göğüs büyütme ameliyatları yaklaşık 2 saat kadar sürer. Ameliyat bitiminde özel bir sutyen giydirilir. Birkaç gün ağrı oluşabilir. Hafif yapılacak omuz egzersizleri ağrıyı biraz hafifletecektir. Birkaç gün içinde ağrılar azalıp geçecektir.   Bir hafta on gün kadar dikkatli çok yorulmamaya dikkat ettikten sonra iyileşme hızlanacaktır. Bir ayın sonundaki kontrolden sonra 3 ayda bir kontrollere gitmek gerekir.

İLGİLİ DİĞER YAZILAR

Meme Büyütme Operasyonu İstanbul

Meme Büyütme Operasyonu İstanbul

Pek çok kadın meme büyütme operasyonu geçirmeyi değerlendirir. Bu kişilerin bir kısmında meme gelişimi tamamen yetersizdir veya istediklerinden az gelişmiştir. Bazıları memelerinin hep çok küçük olduğunu hisseder, bazıları da hamilelik sonrası veya kilo kaybı sonrası...

Gönder / Send
Canlı Destek / Online Support
Merhaba. Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?
Hello. How can i help you?