Meme Küçültme nedir?
ANA SAYFA 9 Meme Estetiği 9 Meme Küçültme nedir?

Genellikle aşırı kilolu ve doğum yapmış kadınlarda görülmekte olan meme büyüklüğü rahatsızlığı estetiksel ve psikolojik sorunları da beraberinde getirmektedir. Meme küçültme ameliyatları ile memeler küçültülerek birbirleriyle ve vücutla orantılı hale getirilir.

Meme küçültme ameliyatları ile memeleri arasındaki orantısızlık ve büyük meme problemi giderilerek kadınlarda var olan meme orantısızlığından ve büyüklüğünden kaynaklı estetiksel problemler ortadan kaldırılmaktadır.

Meme küçültme ameliyatı gelişim sürecini tamamlamış ve ameliyatı etkileyecek düzeyde rahatsızlığı olmayan tüm kadın ve erkeklere yapılabilmektedir.

İLGİLİ DİĞER YAZILAR

Jinekomasti Nedir ve Tedavi Şekilleri

Jinekomasti Nedir ve Tedavi Şekilleri

Jinekomasti, erkeklerde aşırı emme büyümesi olarak adlandırılmaktadır. Yani başka bir deyimle erkek memesinin kadınsı özellikler göstermesidir. Bunun en büyük sebebi, aşırı kilo alma, hormonların sebep olduğu değişimler ve aşırı strestir. Günümüzde yoğun çalışma...

Jinekomasti İstanbul

Jinekomasti İstanbul

Jinekomasti, erkeklerde anormal meme büyümesi demektir. Sözcük, Yunanca gyne (kadın) ve mastos (meme) kelimelerinin birleşmesinden oluşturulmuştur. Sebebi tam olarak bilinmemekle beraber, birden çok sebebi olabileceği düşünülmektedir. Genellikle seks hormonlarındaki...

Gönder / Send
Canlı Destek / Online Support
Merhaba. Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?
Hello. How can i help you?