Estetik cerrahi ameliyatları
ANA SAYFA 9 Meme Estetiği 9 Estetik cerrahi ameliyatları

Estetik cerrahi ameliyatları yaşlanmayla birlikte baş gösteren kırışıklıkları, izleri ve sarkmaları ortadan kaldırmak amacıyla yapılmaktadır. Estetik cerrahi ameliyatları fiziksel ve ruhsal sağlığında herhangi bir problemi olmayan herkese uygulanabilmektedir.

Estetik cerrahi ameliyatları vücuttaki gelişim sürecinin tamamlanmasından sonra yapılmalıdır. Örneğin burun estetiği ve meme estetiği ameliyatlarının 17 yaşından sonra yapılması tavsiye edilmektedir.

Plastik cerrahi ameliyatlarında hastalar çok az acı hissi hisseder veya hiç acı hissi hissetmez. Çünkü plastik cerrahi ameliyatları yüzeysel dokular üzerinde yapılmaktadır.

Plastik cerrahi ameliyatlarından sonra hastaların minimum bir gün süreyle müşade altında tutulması gerekebilmektedir. Hastaların müşade altında tutulması özellikle meme estetiği ameliyatlarından sonra gerekmekte ve müşade altında kalma süresi bir günü dahi aşabilmektedir.

Plastik cerrahi ameliyatlarının türü ile doğru orantılı olmakla birlikte estetik cerrahi ameliyatlarından sonra vücudun en son halini alması birkaç ay süre gerektirebilmektedir.

Estetik cerrahi ameliyatları sonrasında ameliyatların yapıldığı bölgelerde kalan izler gizlenmekte ve dışarıdan hiçbir şekilde görülmemektedir.

Burun estetiği, meme estetiği, karın germe ameliyatı, yüz germe ameliyatı gibi birçok ameliyat için alanında uzman estetik cerrahi merkezlerini tercih etmeniz önerilir.

İLGİLİ DİĞER YAZILAR

Jinekomasti Nedir ve Tedavi Şekilleri

Jinekomasti Nedir ve Tedavi Şekilleri

Jinekomasti, erkeklerde aşırı emme büyümesi olarak adlandırılmaktadır. Yani başka bir deyimle erkek memesinin kadınsı özellikler göstermesidir. Bunun en büyük sebebi, aşırı kilo alma, hormonların sebep olduğu değişimler ve aşırı strestir. Günümüzde yoğun çalışma...

Jinekomasti İstanbul

Jinekomasti İstanbul

Jinekomasti, erkeklerde anormal meme büyümesi demektir. Sözcük, Yunanca gyne (kadın) ve mastos (meme) kelimelerinin birleşmesinden oluşturulmuştur. Sebebi tam olarak bilinmemekle beraber, birden çok sebebi olabileceği düşünülmektedir. Genellikle seks hormonlarındaki...

Gönder / Send
Canlı Destek / Online Support
Merhaba. Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?
Hello. How can i help you?