Alın Germe Ameliyatı
ANA SAYFA 9 Yüz Germe 9 Alın Germe Ameliyatı

Yaşımız ilerledikçe cildimizde bazı bozulmalar ve kırışıklıklar ile karşılaşabiliriz. Özellikle alın kısmında oluşan dikine veya enine çizikler, kırışıklıklar derinleşerek kendini daha çok belli eder. Böyle durumlarda alın germe ameliyatı uygulanabilir. Alın kısmında oluşan bu bozulmalar insanların yüzünü daha yaşlı gösterir. Kaşlarınızı kaldırdığınızda bu çizikler daha çok belli olur. Bazı cilt bakımları uygulansa da tamamen ortadan kaldıran bir sonuç elde etmek biraz zordur. Yaşlı insanlardaki bu bozulmaları düzeltmek için cerrahi ameliyatlar yapılabilmektedir. Plastik cerrahi ameliyatları sonucunda alın kısmındaki bu bozulmalar düzeltilebilir. Tabi bu ameliyatlar sonucunda yaşlı insanlar tamamen genç bir görünüme kavuşamayabilir. Ameliyatın sonucu kişinin cilt yapısı ile çok alakalıdır.

Alın germe ameliyatı sürekli uygulanabilir bir ameliyattır. Ancak burada doktor tavsiyesi çok önemlidir. Çünkü ameliyatın sürekli yapılmasına cildiniz müsaade etmeyebilir. Ameliyat sonrasında alın bölgesinde ciddi düzelmeler olacaktır. Bu düzelmeler sonrasında yine belirli bir zaman geçtikten sonra alın bozulmaları görülebilir. Eğer ameliyat olmuşsanız alın kısmı için gerekli olan bakımı eksiksiz yapmanız ameliyatın sonucunu daha da uzatacaktır. Buradan anlaşıldığı gibi ameliyatın olumlu sonucunun uzun sürmesi birazda sizin elinizde. Ameliyat sonucu düzelme derecesi insanların yaşı ile doğru orantılıdır. Bozulma ne kadar çok olmuşsa düzelme oranında düşmeler oluşur. Ayrıca çok yaşlı bir insanın cildi kendini beslemekte yetersiz kaldığı için ameliyat sonrası tekrardan bozulma olasılığı daha çok olacaktır.

Ameliyat öncesinde doktorunuzu çok iyi belirlemelisiniz. Alın germe ameliyatı konusunda uzman bir doktor ile çalışmanız sizin için en doğru tercih olacaktır. Doktorunuz ile görüşmenizde bu ameliyat hakkında bütün detayları öğrenmelisiniz. Çünkü ameliyat sonrası ummadığınız bir olayla karşılaşmamak için ameliyat öncesi ve sonrasını çok iyi bilmelisiniz. Alın germe ameliyatının tabi ki birde maddi boyutu var. Doktorların fiyatlarında bazen oldukça büyük farklılıklar oluşmaktadır. Fiyat konusunda ortalamanın çok altında fiyat gösteren doktorların tecrübelerini ve daha önceden yaptığı ameliyatları iyi incelemelisiniz. Plastik cerrahi ameliyatları insanların görünümünü büyük ölçüde etkilediği için herhangi bir hatanın ya da yanlış işlemin yapılmaması gerekmektedir. Bu yüzden doktor seçimi bu konuda oldukça önemli bir yere sahiptir.

İLGİLİ DİĞER YAZILAR

Yüz germe ameliyatı

Yüz germe ameliyatı

Yüz germe ameliyatı günümüzde artık herkesin yaptırabileceği bir ameliyat türü haline gelmiştir. Özellikle kadınlar güzelliklerine güzellik katmak için bu yüz ameliyatlarına başvurmaktadır. Bu estetik ameliyatlarını yaptırmak için çeşitli nedenler olabilir. En çok...

Göz kapağı estetiği için nasıl bir operasyon gerekir?

Göz kapağı estetiği için nasıl bir operasyon gerekir?

Göz kapağı estetiği için nasıl bir operasyon gerekir? Estetik dünya çağında kendini kanıtlamış bir dizi operasyon sonucunda bir gereklilik olarak görülmeye başlanmıştır. Özellikle göz estetikleri son derece tercih edilmekte olan operasyonlar arasındadır. Kişilerin üst...

Gönder / Send
Canlı Destek / Online Support
Merhaba. Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?
Hello. How can i help you?